Pilna servisa auto noma – kādas ir priekšrocības?

12.05.2022

Neatkarīgi no tā, vai jāveic kāds garāks izbrauciens, vai arī jādodas ikdienas darba gaitās, automašīnu noma neapšaubāmi ir viens no ērtākajiem risinājumiem, ja kāda iemesla dēļ braucienam nav derīgs vai pieejams pašam savs auto. Šoreiz apskatīsim, kādas ir priekšrocības situācijā, kad pilna servisa auto noma jeb auto abonements ir Tevis izvēlētais transporta risinājums.

Finanses un auto noma

Tas nav noslēpums, ka uzturēt pašam savu auto var būt nepatīkami dārgi. Var gadīties, ka pārsteidz kāda negaidīta ķibele, kas izgrauž robu maciņā, tāpat arī jāveic ikgadējās apskates un apkopes, jāmaksā par ceļa nodokli, OCTA polisi un tā tālāk. Protams, iegādājoties savu auto ir jārēķinās gan ar regulārām, gan negaidītām izmaksām, tomēr tas nav patīkami. 

Viena no priekšrocībām, ko piedāvā Renti plus auto abonements jeb pilna servisa auto noma, ir tā, ka vairums izmaksu (vai pat pilnīgi visas, ja izvēlēsies Premium komplektu) jau būs iekļautas auto abonementa cenā. Ik mēnesi Tev būs skaidrs, kādu summu paredzēt auto izdevumiem, un nenāksies satraukties par apkopi, apdrošināšanu un citām neparedzētām likstām.

Laiks ir nauda – auto īre var palīdzēt

Vēl vērtīgāks par naudu ir Tavs laiks! Ja izlemsi iznomāt automašīnu, vairs nenāksies plānot braucienus ar sabiedrisko transportu vai gaidīt taksi, vai paļauties uz draugu vai paziņu šoferiem. Tiklīdz nolemsi, ka auto īre ir Tev piemērotākais variants, varēsi saņemt jaunu auto tagad un tūlīt, un nenāksies gaidīt automašīnu vairāku mēnešu garumā. Mašīnu noma pie Renti plus ir neticami ātra, jo visus pieteikumus cenšamies izskatīt vienas stundas laikā. Līgumu varēsi noslēgt arī attālināti, ja tā Tev ir ērtāk, un ja grūtības radīs doties pakaļ automašīnai, ir iespēja vienoties par auto piegādi Latvijas robežās. Tas ir tieši tik vienkārši!

Ietaupītais laiks ļaus koncentrēties uz svarīgākām lietām, piemēram, atpūtu vai savu biznesu. Tāpat turpmāk vairs nenāksies raizēties par to, kurā brīdī aizvest mašīnu uz servisu, kur meklēt uzticamu un labu meistaru, vai kurā brīdī jāatjauno auto polise. Par visu tiks padomāts Tavā vietā, un par auto apkopēm parūpēsies sertificēta dīlera servisa speciālisti.

Nomas automašīnu izvēle un plašs abonementa periods

Renti plus piedāvātā vieglo auto noma ir lielisks variants tieši Tev, jo piedāvājam iespēju piemeklēt katram klientam atbilstošu auto no mūsu autoparka. Neatkarīgi no tā, vai Tev vajadzīgs ērts apvidus auto, eleganta mašīna vai ietilpīgs universālis, liels vai mazs, manuāls vai automātisks, benzīna vai dīzeļdzinēja auto, pie mums atradīsi tieši to, ko meklē. Turklāt, ja vēlies izmēģināt dažādas auto markas un modeļus, pie mums vari mainīt automobili kaut ik pēc mēneša!

Ja tas, ko Tu meklē, ir ilgtermiņa auto noma, noteikti priecāsies dzirdēt, ka auto abonementa periods pie mums var būt no viena līdz pat 36 mēnešiem. Un vēl labāk – ja Tev būs ļoti iepaticies auto, ko abonēji no Renti plus, pie mums varēsi arī to iegādāties, un nebūs jāšķiras no sava iemīļotā ceļabiedra.

Uzticams sabiedrotais nepatīkamās situācijās

Ja kādreiz ir gadījies palikt uz ceļa, jo automašīna pēkšņi atsakās sadarboties, zini, cik nepatīkama ir šī sajūta. Par laimi, neatkarīgi no tā, kuru abonementa veidu izvēlēsies, ar Renti plus Tev ir garantēts atbalsts uz ceļa jebkurā diennakts laikā. Uzticams sabiedrotais grūtā situācijā būs viena telefona zvana attālumā, ja būs gadījies palikt uz ceļa! Piedāvājam sniegt tehnisko palīdzību un evakuēt jebkurā laikā, no jebkuras vietas, jebkādos laikapstākļos arī brīvdienās un svētku dienās. 

Auto nomas abonementa izvēle – atrodi to, kas ir vajadzīgs tieši Tev

Ja šķiet, ka auto abonements jeb pilna servisa auto noma, ir īstā opcija tieši Tev, tad vari izvēlēties vienu no trim nomas piedāvājuma komplektiem:

  • Silver jeb starta komplekts;
  • Gold jeb pamata komplekts;
  • vai Premium piedāvājums, kurā iekļauts viss nepieciešamais un vēl vairāk.

Šajos komplektos ietilpst OCTA, automašīnas apkope, 24/7 atbalsts uz ceļa un KASKO apdrošināšana. Izvēloties jebkuru no komplektiem, saņem iespēju pārvietoties Baltijas valstu teritorijā. Ar Premium abonementu var braukt gan komandējumos, gan ceļojumos vēl tālāk – jebkur Eiropas ekonomiskās zonas ietvaros.

Auto abonements Tev sniegs iespēju neuztraukties par automašīnu, bet izbaudīt braucienu, un atrisinās visus jautājumus Tavā vietā, lai vari koncentrēties uz galveno – atpūtu vai savu biznesu. Renti plus pilna servisa auto noma ir piemērota ikvienam, kurš meklē drošu, uzticamu un modernu risinājumu, kas spēj aizstāt jaunas automašīnas iegādi vai līzingu. Mūsu uzņēmumā strādājošie speciālisti labprāt sniegs profesionālu konsultāciju par nomas iespējām un piedāvās labāko varintu, kas piemērots katra klienta individuālajām vēlmēm, iespējām un vajadzībām. Apmeklē Renti plus mājaslapu, aizpildi pieteikumu un dodies ceļā jau šodien!

Saistītie raksti

Kāpēc izvēlēties ilgtermiņa auto nomu savam uzņēmumam?

21.07.2022

Lēta ilgtermiņa auto noma – kā to panākt?

21.07.2022

Kas izdevīgāks privātpersonām – līzings vai ilgtermiņa auto noma?

21.07.2022