Ilgtermiņa auto noma – kāpēc izvēlēties?

12.05.2022

Nereti dzirdot vārdu salikumu “auto noma”, iztēlojamies dažu dienu vai nedēļu auto īri draugu vai ģimenes atvaļinājuma braucienam vai situāciju, kad ģimenes automašīna atrodas servisā, bet ikdienas vajadzībām joprojām nepieciešams auto, ar ko pārvietoties. Lai gan īstermiņa auto noma ir populārs pakalpojums un lieti noder tieši iepriekšminētajās situācijās, ilgtermiņā tas var būt neizdevīgs risinājums. 

Par laimi, tagad ir pieejama arī ilgtermiņa auto noma, kas dod iespēju ātri un ērti par izdevīgu cenu iegūt labu un uzticamu auto ikdienas vajadzībām. Šis pakalpojums pie Renti plus pieejams visiem Eiropas Savienības pilsoņiem, kuri sasnieguši 23 gadu vecumu, ir pastāvīgas uzturēšanās atļauja Latvijā un derīga autovadītāja apliecība. Tas ir ātri, ērti un vienkārši!

Automašīnu ilgtermiņa noma – kad izvēlēties?

Pie Renti plus pieejama ilgtermiņa auto īre no viena līdz pat 36 mēnešiem. Auto noma uz mēnesi vai diviem ir izcils variants ilgākam ceļojumam kopā ar draugiem vai ģimeni, kā arī var izrādīties noderīgs situācijā, kad sava automašīna uz ilgāku laiku jāatstāj remontā. Tāpat arī auto īre uz mēnesi vai gadu – atkarībā no nepieciešamības – var izrādīties labākais variants darba vai uzņēmuma vajadzībām. 

Dzīvē iespējamas dažādas situācijas, kad nepieciešams tūlītējs risinājums. Piemēram, ja ģimenē ir viena automašīna, bet rodas ģimenes pieaugums vai arī kāds ticis pie jauna darba, uz kuru nepieciešams regulāri mērot tālas distances, iespējams, labāk par otra automobiļa iegādi šādās situācijās būs ilgtermiņa auto noma, kas nodrošinās papildus transporta līdzekli.

Auto noma ilgtermiņā – kādas ir priekšrocības?

Varbūt tagad rodas jautājums – ar ko gan automašīnu ilgtermiņa noma ir labāka par pašam sava jaunā auto iegādi? 

Auto noma uz ilgu laiku noteikti būs ērtāks variants nekā pašam sava automašīna, kurai līdzi nāk dažādas lietas, par ko raizēties – apdrošināšana, serviss, apkopes un tā tālāk. Ar Renti plus Premium auto abonementu par visu tiks padomāts un Tev nenāksies raizēties par ikdienas sīkumiem. 

Auto mīļotāji noteikti novērtēs iespēju izvēlēties no dažādiem jauniem modeļiem, izmēģināt vairākus un nomainīt esošo īres automašīnu, ja radīsies tāda vēlme. Nenāksies gadiem braukt ar vienu un to pašu veco marku un modeli! Ja tomēr būsi ļoti iemīļojis sevis izvēlēto nomāto auto, ir arī iespēja to iegādāties, kad būsi jau kārtīgi iepazinis visus mašīnas knifiņus un noslēpumus.

Vēl viena priekšrocība – kad būsi izvēlējies modeli, kuru vēlies nomāt, varēsi tajā sēsties un braukt jau tajā pašā dienā! Visus pieteikumus pie Renti plus izskatām stundas laikā, un līgumu iespējams parakstīt arī attālināti. Tā vietā, lai ilgstoši gaidītu uz jaunu mašīnu no salona, jau dažu stundu laikā vari sēsties jaunajā auto un doties ceļā!

Auto īre gan privātpersonām, gan uzņēmumiem

Renti plus piedāvājumā ir ilgtermiņa auto noma privātpersonām. Tā ir mūsdienīga alternatīva jaunas automašīnas iegādei vai līzingam. Izjūti labsajūtu, komfortu un garantētu drošību uz ceļa, izvēloties no jaunāko auto modeļu piedāvājuma un sev atbilstošāko no trim nomas piedāvājuma komplektiem!

Lielisks variants aizņemtiem uzņēmējiem ir auto noma uzņēmumiem.Piedāvājam ne vien vieglās automašīnas, bet arī minivenus, kas var noderēt preču vai materiālu pārvadāšanā. Par auto abonementu saņemsi rēķinu reizi mēnesī, kurā viss jau būs iekļauts un nebūs lieku galvassāpju grāmatvežiem! Fiksētais maksājums par auto nomu:

  • ļaus Tev ērti plānot un kontrolēt naudas plūsmu uzņēmumā;
  • atvieglos administratīvo procesu, jo saņemsi vienu rēķinu;
  • atvieglot darbu grāmatvedībai, jo nenāksies dalīt pa periodiem;
  • kā arī sniegs vairāk laika biznesam, nevis raizēm par auto.

Auto nomas abonementa izvēle – katram savs

Ja esi sapratis, ka pilna servisa auto noma ir īstā opcija tieši Tev, vari izvēlēties vienu no trim nomas piedāvājuma komplektiem – starta komplekts, pamata komplekts vai izdevīgais Premium piedāvājums, kurā iekļautas daudzas iespējas, kas palīdzēs maksimāli ietaupīt laiku ikdienā.

Komplektos ietilpst gan OCTA, gan automašīnas apkope, gan 24/7 atbalsts uz ceļa un  arī KASKO apdrošināšana ar pašrisku atkarībā no piedāvājuma veida, tāpat arī izvēloties jebkuru no komplektiem, varēsi brīvi pārvietoties Baltijas valstīs. Premium abonements nodrošina iespēju apceļot arī Eiropas ekonomiskajā zonā esošās valstis. Standarta un Premium abonementi sevī iekļauj CSDD izdevumus, ja izvēlēsies nomas laiku, sākot no 12 mēnešu perioda.

Ja radušies kādi jautājumi vai vēlies izpētīt pieejamo nomas automašīnu klāstu, dodies uz Renti plus mājaslapu un tur apskati pieejamos modeļus. Turpat atradīsi arī abonementu klāstu un papildus pakalpojumu cenrādi, kā arī vispārējo līguma noteikumu aprakstu, bet, ja kāds jautājums vēl palicis neatbildēts, droši sazinies ar mūsu centrālo biroju un ar prieku centīsimies Tev palīdzēt rast individuālu risinājumu! Renti plus ilgtermiņa auto noma – izvēlies šo pakalpojumu jau tagad!

Saistītie raksti

Kāpēc izvēlēties ilgtermiņa auto nomu savam uzņēmumam?

21.07.2022

Lēta ilgtermiņa auto noma – kā to panākt?

21.07.2022

Kas izdevīgāks privātpersonām – līzings vai ilgtermiņa auto noma?

21.07.2022