Kāpēc izvēlēties ilgtermiņa auto nomu savam uzņēmumam?

21.07.2022

Ja vadat savu uzņēmumu, tad piekritīsiet, ka vairāk laika vēlaties veltīt sava biznesa attīstībai, nekā dažādu tehnisku lietu risināšanai. Tieši tāpēc ilgtermiņa auto noma uzņēmumiem ir lielisks veids, kā atvieglot savu ikdienu – būs vairāk laika svarīgām lietām un nebūs jādomā par detaļām, kas saistītas ar transportlīdzekļiem un darbinieku pārvietošanos.

Ilgtermiņa auto noma uzņēmumiem jeb auto abonements ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kā palīdzēt savam biznesam. Nereti uzņēmumi izvēlas nomāt iekārtas un transportlīdzekļus savam biznesam, īpaši uzņēmējdarbības sākumā. Zināms, ka, tāpat kā daudzas citas lietas, arī automašīnu iegāde nav lēts prieks. Tāpēc ir labi, ka tam ir alternatīva.

Auto noma ir viens no veidiem, kā ātrā un ērtā veidā tikt pie auto lietošanas, bez tā iegādes. Tas ir mūsdienīgs un vienkāršs veids, kā nodrošināt savam uzņēmumam nepieciešamos transportlīdzekļus īsā laika posmā bez milzīgām investīcijām. Tālāk rakstā apskatīsim trīs iemeslus, kāpēc izvēlēties iznomāt auto savam uzņēmumam.

Vairāk laika savam biznesam

Pirmkārt, šāda veida auto noma ir iespēja koncentrēties uz savu biznesu un tā attīstību. Ikdienā varbūt neaizdomājamies, cik daudz laika prasa auto apkope, dažādu apdrošināšanas papīru kārtošana, auto nodokļu maksāšana. Izvēloties auto abonementu, jums nebūs jādomā par šīm lietām, jo tās jau ir iekļautas pakalpojumā. Kad ir kāds cits, kurš padomā par šīm lietām, tad atliek vairāk laika sava biznesa vajadzību apmierināšanai.

Cik patīkami ir strādāt, kad kāds ir parūpējies par detaļām un tehniskām lietām. Šis ir veids, kā nelikt savam biznesam gaidīt, kamēr būs līdzekļi, lai iegādātos automašīnas uzņēmuma vajadzībām. Auto abonements ir ātrs un vienkāršs veids, kā neatlikt svarīgas lietas uz vēlāku laiku.

Jaunākie modeļi un izcila izvēle

Otrkārt, ilgtermiņa auto noma uzņēmumiem ir ar iespējamu nomainīt vai pat izpirkt automašīnu. Cik gan bieži uzņēmumam ir iespēja iegādāties jaunākos modeļus? Kad runa ir par sava uzņēmuma tēlu, šis faktors var būt nozīmīgs. Ja esat nolēmuši iznomāt auto sava uzņēmuma vajadzībām, tad izvēlēties tādu auto, kas atbilst jūsu prasībām un tēlam.

Zināms, ka nopērkot automašīnu, tās vērtība zūd jau mirklī, kad izbraucat no auto salona. Izīrējot auto savam uzņēmumam, jums nav par to jāuztraucas. Jaunākie auto modeļi ir pieejami RentiPlus piedāvājumā – lieli, mazi, ar benzīna vai dīzeļdzinēju, kā arī moderni elektro auto. Kāpēc gan neparūpēties par sava uzņēmuma tēlu, izvēloties modernu auto aprīkojumu?

Izvēloties Premium auto abonementa veidu, cenā ir iekļauti arī nodokļi, sezonas riepu nomaiņa un glabāšana, dabīgā nolietojuma remontdarbi un detaļas. Pēc nepieciešamības ir iespējama arī nomas auto aizvietošana. RentiPlus ir iekļauts viss nepieciešamais (OCTA, KASKO, 24/7 atbalsts uz ceļa) un vēl vairāk.

Turklāt, Premium auto abonementa lietotājiem cenā ir iekļauti arī CSDD izdevumi. Tās ir izmaksas, kas ir saistītas ar tehnisko apskati vai turētāja maiņas izdevumiem (sākot no 12 mēnešu perioda). Silver, Gold vai Premium auto abonementa veids – tas ir atkarīgs no uzņēmuma lieluma un vajadzībām.

Atļauj plānot izmaksas laicīgi

Treškārt, ilgtermiņa auto noma uzņēmumiem atļauj plānot uzņēmuma budžetu priekšdienām. Viss vienā rēķinā, skaidras izmaksas un paredzamība. Tas palīdz pārskatīt uzņēmuma budžetu un plānot veicamās izmaksas. Tā ir stabilitāte un paredzamība, kas palīdz ne tikai veltīt vairāk laika sava uzņēmuma attīstībai, bet arī samazināt neparedzētiem izdevumiem atvēlētos līdzekļus, zinot, ka vieglo automašīnu noma ir sakārtota un uzticama.

Ņemot vērā, ka apkope ir iekļauta auto abonementa piedāvājumā, jūsu uzņēmumam būs vieglāk plānot izdevumus. Sadarbojoties ar sertificēta dīlera servisa speciālistiem, mēs varam nodrošināt, ka jūsu uzņēmumam iznomātie auto ir labākajā kvalitātē un braukšanas gatavībā. Tā ir vēl viena būtiska lieta, par kuru jums nebūs jālauza galva un jātērē laiks, lai to nokārtotu.

Kad par auto nomu ir padomāts, ir laiks izaugsmei

Augstāk aprakstītie trīs iemesli, kāpēc izvēlēties ilgtermiņa auto nomu uzņēmumam, ieskicē, kāda varētu būt ikdiena, ja par auto nomu ir parūpēts. Secinājums: auto nomas pakalpojums nodrošina izvēles iespējas, atliek vairāk laika svarīgiem biznesa lēmumiem, jo nav jādomā par auto remontu un apkopi, kā arī ja uzņēmums vēlas pāriet uz jaunāku vai citu auto modeli, nav jāvelta laiks iepriekšējā auto pārdošanai.

Tas ir viegli saprotams, loģisks un uzņēmumiem draudzīgs piedāvājums, kas palīdzēs vairāk laika veltīt tam, kas ir būtisks – radošiem risinājumiem un izaugsmei uzņēmējdarbībā. Apskatiet pieejamos nomas auto mūsu katalogā un izvēlieties savam uzņēmumam piemērotāko!

Saistītie raksti

Lēta ilgtermiņa auto noma – kā to panākt?

21.07.2022

Kas izdevīgāks privātpersonām – līzings vai ilgtermiņa auto noma?

21.07.2022

Auto noma Rīgā un Latvijā – kādas ir iespējas?

21.07.2022